Особливості кредитів в криптовалюті

Якщо ви хочете отримати з мінімумом дій кредит, криптовалюта – оптимальний актив, який підходить для позики. Кредитування в цифрових монетах має свої особливості порівняно з традиційними банківськими позиками. Тому рекомендується ознайомитись з ними до початку взаємодії, щоб більше дізнатись про природу криптокредитів.

Зверніть увагу на те, що скористатися позикою такого формату можна на різних ресурсах. Якщо для вас в пріоритеті безпека та підходящі відсоткові ставки, краще обирати криптобіржі з високим рівнем ліквідності. Ці крипто-платформи гарантують оптимальний курс та захищають кожну зі сторін – позичальника та позикодавця.

Універсальні характеристики крипто-займів: децентралізація

Представлені інструменти можна використовувати для великого різноманіття процесів. Ви можете направити позичені цифрові активи на розвиток торгової стратегії або застосовувати їх як забажаєте. Кошти, які були використані в крипто-кредиті можна пересилати та виводити. Разом з цим процедура має ряд особливостей, які також обов’язково врахувати.

Криптозайми зазвичай надаються без посередництва банків або фінансових інститутів. Вони базуються на децентралізованих фінансових протоколах (наприклад, DeFi), які працюють на блокчейні та автоматизовані смарт-контрактами. Останні дають змогу контролювати процес без третьої сторони. За рахунок смарт-контрактів легко працювати з наступною інформацією:

  • Термін дії.
  • Сума позики.
  • Нараховані відсотки.
  • Завершення дії кредиту.

Це універсальний інструмент, який буде контролювати весь процес та нагадувати про необхідність погашення криптопозики, що особливо зручно. Якщо вас цікавить якась певна криптовалюта, курси актуальні можна дивитися на криптобіржі. Зверніть увагу на те, якщо обрана крипта стрімко змінить вартість, це також відобразиться у розрахунках кожного аспекту позики.

Застава кредиту криптовалют

Для отримання традиційної банківської позики необхідно мати кредитну історію. У криптовалютному секторі отримати позику можна без підтвердження кредитної історії та джерел походження фінансових коштів. Одна із головних умов, яка характерна криптобіржам та ресурсам, що гарантують безпеку кожній зі сторін – наявність застави. За своєю природою заставні активи – це страховка для платформи та позикодавця. Це означає, що ви надаєте суму криптовалюти як гарантію повернення кредиту. Якщо ви не виконуєте умови кредитної угоди, ваша застава може бути конфіскована. Також можна отримати крипто-кредит без застави. Але в цьому випадку варто розраховувати на підвищену відсоткову ставку.

Курси цифрових активів дуже волатильні, і вартість вашої застави при взятті криптовалюти в кредит може швидко змінюватися. Така особливість може привести до додаткового вливання капіталу або втрати застави, якщо її вартість впаде.

Схожі записи