Вареники з вишнею

А ви любите вареники з вишнею? Я просто обожнюю! Особливо домашні, приготовлені своїми руками за перевіреним рецептом. Сьогодні я поділюся цим рецептом з вами, дорогі читачі. Тісто виходить тонким і ніжним, а начинка – солодкою та соковитою. Жодні магазинні напівфабрикати не зрівняються з цими варениками.

Плюс цього рецепта в тому, що тісто можна приготувати заздалегідь та зберігати у морозильній камері. Воно виходить дуже м’яким та еластичним, не прилипає до робочої поверхні. Вареники з вишнею можна відварити відразу після приготування або заморозити та зберігати в морозильній камері. Готувати їх дуже просто. Головне дотримуватись пропорцій та покрокового рецепта, і все вийде!

Для рецепта можна використовувати свіжу, заморожену чи консервовану у власному соку вишню. Заморожені ягоди необхідно заздалегідь дістати з морозильної камери та відкинути на сито, щоб видалити зайвий сік. Консервовану вишню також потрібно процідити від соку.

Інгредієнти для приготування вареників з вишнею:

Інгредієнти:

  • Пшеничне борошно – 3 ст. об’ємом 250 мл.

  • Курячі яйця – 2 шт.

  • Холодна вода – 185 мл.

  • Соняшникова олія – 25 мл.

  • Сіль – 0,5 ч. л.

  • Вишня без кісточок – 500 г.

  • Цукор – 100 г.

Рецепт приготування вареників з вишнею

Покрокова інструкція:

1. У глибокий посуд просіюємо борошно пшеничне. Вбиваємо 2 курячі яйця.

2. Вливаємо в суміш холодну воду, додаємо сіль.

3. Щоб тісто вийшло еластичним, вливаємо рафіновану олію.

4. Замішуємо м’яке та однорідне тісто.

5. На посипаній пшеничним борошном робочій поверхні розкочуємо тісто в пласт завтовшки 3 мм. За допомогою вирубки для печива або склянки відповідного діаметра вирізаємо із тіста круглі заготовки.

6. Вишню миємо, видаляємо кісточки. Перекладаємо ягоди на сито або друшляк, щоб стік зайвий сік. За бажанням його можна використовувати для приготування вишневого соусу до вареників. У середину кожної заготовки викладаємо по декілька вишень. Посипаємо ягоди цукром, щоб вареники вийшли солодкими.

7. Защипуємо краї вареників, формуємо по краю декоративну кіску.

8. Опускаємо вареники з вишнями в киплячу підсолену воду. Після того, як вареники спливуть на поверхню, варимо їх 5-7 хвилин в залежності від розмірів виробів та товщини тіста. Спробуйте один вареник. Якщо тісто на фігурній кісці зварилося, страва готова.

Ніжні та соковиті вареники з вишнею подаємо гарячими зі сметаною.

Смачного!

Зверніть увагу:

Пиріг на кефірі з черешнею в мультиварці

Листкові булочки з малиною

Схожі записи