Як вибрати віскі

У світі алкогольних виробів існує велика кількість різновидів. Завдяки цьому кожна людина і поціновувач ексклюзивних напоїв може вибрати саме те, що підходить їй. Окреме місце займає віскі – цей продукт встиг завоювати увагу та любов багатьох людей. Від цього напою віє шляхетністю та брутальністю, яка підійде людині з сильним та наполегливим характером. Необхідно детальніше розібратися в особливостях віскі. Крім того, у світі існує велика кількість типів – вже тут можна загубитися при виборі! Нині можна без проблем купити віскі онлайн.

Які види віскі існують?

Насамперед, необхідно згадати про те, що віскі є винаходом Шотландії та Ірландії – саме з цих точок світу вийшов такий популярний напій. Але пізніше ірландське віскі або шотландське стала популярною і в інших країнах. Це означає, що зараз його виробляють у США, Японії, Німеччині тощо. Але не варто забувати про існування конкретних відмінностей у техніці виготовлення – саме це впливатиме на підсумковий результат.

Існують такі види віскі:

  • односолодовий віскі;
  • купажований віскі;
  • зернові;
  • віскі бурбон.

Для виробництва солодових використовується спеціальний ячмінний солод. Також їх називають найбільш якісним варіантом, оскільки до них не додаються штучні барвники. Купажовані екземпляри складаються з різних типів спиртів. Деякі фахівці вважають їх менш якісними, ніж попередній варіант, але це не завада – велика кількість користувачів вибирають саме цей добрий віскі. Зернові складаються з кількох видів злакових. Їх смак та аромат не можна назвати красивим – він нагадує горілку. Бурбон найчастіше виробляють у США. У деяких випадках зустрічається додавання лікеру та інших домішок до складу. Віскі джек деніелс виступає чудовим варіантом для багатьох. Крім того, бленд віскі є окремим підвидом із цікавим смаком. Можна віскі купити київ за доступною ціною навіть від найвідповідальніших та найвідоміших виробників алкогольних виробів.

Витримка та міцність віскі

Багато фахівців дотримуються тієї думки, що витримка впливає на смак напою. Вважається, що чим більше продукт провів часу в бочці, тим краще. Незважаючи на це, ми не можемо з точністю стверджувати і гарантувати найкращий смак шотландський віскі, який провів 15 років у бочці порівняно з 10-річним. Це означає, що факт витримки є лише одним з основних “ключів” до підсумкового результату. Дегустатори просуваються тези про перехід аромату та смаку деревини у найкраще віскі внаслідок тривалого перебування у бочці. Це означає, що бочка віддає свій аромат віскі. Тривала витримка допомагає зробити смак тенессі віскі чи іншого варіанта не таким їдким, з невеликим відчуттям спирту. На тлі цього багато знавців називають такий напій гладким. Також дуже важливо розуміти, що період витримки можна вважати виключно бочкою. Адже після розливу по пляшках цей відлік припиняється.

Крім того, технологія виготовлення скотч віскі або іншого варіанта відображатиметься на його смаку. Тут варто розуміти, що кожна країна, відома своїм віскі, використовує спеціальну технологію. Саме це робить продукт таким неповторним і незабутнім. При виборі продукту варто звертати увагу на виробника та наявність ліцензії у магазину на продаж алкогольних виробів. Віскі за вигідною ціною можна придбати в Україні. На ринку ви знайдете широке розмаїття варіантів віскі з цікавими ароматами та смаками.

Схожі записи