Користь пива: 8 “плюсів” хмільного напою

Спеціалісти можуть виділити як “плюси”, так і мінуси “пива”, але сьогодні ми б хотіли зосередитися на позитивній стороні хмільного напою.

Сучасні дослідники віддають належне сильним сторонам пива. Хоча і роз’яснюють, що сьогоднішнє пиво і за складом, і за смаком, і за кольором, і за впливом на наш організм відрізняється від того продукту, який варили і пили люди Стародавнього світу і Середньовіччя.

Отже, що про сьогоднішній напої можуть сказати харчовики та медики?

У чому ж користь від пива?

  • У пиві багато калію і мало натрію, тому в помірній кількості його можна пити тим, хто страждає на гіпертонічну хворобу і змушений обмежувати споживання солі.
  • За вмістом калію, магнію, фосфору, заліза, міді, цинку пиво не відрізняється від апельсинового соку – стакан якого, випитий за сніданком, є символом здорового способу життя
  • У пиві багато вітамінів В1 і В2, і вони там присутні в тій формі, яка добре засвоюється. Один літр цього напою забезпечить 40-60% добової потреби в тіаміні (В1) і рибофлавіні (В2)
  • Пиво багате аскорбіновою кислотою, її додають в цей напій для запобігання процесів окислення. Все той же літр дасть вам 70% добової дози вітаміну С. А для задоволення добової потреби в нікотиновій та фолієвій кислотах досить випити всього півсклянки.
  • Лимонна кислота, що входить до складу пива, стимулює утворення сечі в організмі і цим попереджає поява каменів у нирках.
  • Фенольні сполуки пива – найбільш цінні компоненти цього напою. Вони запобігають утворенню тромбів, нормалізують ліпідний обмін і, отже, захищають нас від інфарктів та інсультів
  • Вуглекислий газ, що міститься в пиві, стимулює шлункову секрецію і кровотік в м’язах, печінці, легенях і нирках. До того ж він не дозволяє нам пити цей напій залпом і цим утримує від швидкого сп’яніння.
  • екстрактивні речовини хмелю надають заспокійливе і снодійне дії і мають бактерицидні властивості.

Смачного вам споживання цього прекрасного напою – пива!

Схожі записи